niderlandzki

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Mieszkasz w okolicach Almelo, Hengelo, Enschede czy Denekamp? Koniecznie skorzystaj z oferty nauki w NOLO-centrum.

NOLO- centrum językowe powstało z myślą o Polakach mieszkających i / albo pracujących w Holandii, którzy chcą się nauczyć języka niderlandzkiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach w Hengelo i okolicach. Możesz uczyć się na różnych poziomach, zaczynają od poziomu dla początkujacych, średnio zaawansowanych po zaawansowany według norm unijnych CEF. Zajęcia są prowadzone przez polską doświadczoną nauczycielkę i odbywają się nawet w sobotę i niedzielę. Kursy trwaja 3 – 4 miesięcy a po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymuja certyfikat.

Będąc naszym uczniem otrzymujesz materiały (bez dodatkowych opłat) niezbędne do nauki jezyka na takim poziomie jaki Tobie odpowiada lub do jąkiego dażysz. Naszym priorytetem jest nauczanie, które dąży do mówienia w języku niederlandzkim. Przy czym nie zapominamy o poszerzaniu słownictwa oraz ćwiczeniu słuchania, czytania i pisania.

Jesteś zainteresowany?

Wyślij email na info@nolo-centrum.com albo po prostu zadzwoń +31 (0) 628719165, mówimy przecież po polsku!